o nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną. Firma NET-S powstała w 2005 roku i od samego początku prężnie rozwijała się w sektorze sprzedaży oraz usług serwisowych IT.

Szybko staliśmy się liczącym sklepem w regionie, docenianym przez wielu producentów, takich jak: Microsoft, LG, Canon, Epson, Nec, Samsung, AMD, MODECOM, Logitech, Creative i wielu innych.

W roku 2005 swoją ekspansję rozpoczęliśmy również w Internecie, stając się coraz to większym sklepem internetowym. Obecnie rocznie odwiedza nas kilka milionów klientów.

Nasz sklep internetowy przyciąga nie tylko znakomitymi cenami, ale również zaangażowaną i kompetentną obsługą. Zaufały nam setki tysięcy osób, które dokonały zakupów, często powracając po kolejne produkty z szerokiej oferty IT, RTV, AGD, zabawek, notebooków, narzędzi, elektronarzędzi, artykułów biurowych, chemii i nie tylko.

W ostatnich latach firma znacząco rozwinęła sprzedaż B2B. Zaopatrujemy wiele instytucji, szkół oraz sektor prywatny na terenie całego kraju. Dla zwiększenia efektywności oraz jeszcze większej satysfakcji klientów, utworzyliśmy osobny dział, przydzielając naszym klientom dedykowanych handlowców oraz realizując możliwości zakupu z odroczonym terminem płatności na indywidualnych i preferencyjnych warunkach.

Staramy się, aby nasi Klienci postrzegali nas jako solidnego partnera, który za najwyższy cel stawia sobie zawsze ich zadowolenie i satysfakcję z zakupów. Świadczą o tym dziesiątki tysięcy pozytywnych opinii w Internecie.

W 2018 roku dynamiczny i ciągły rozwój zmusił nas do zmiany siedziby firmy. W nowym miejscu powierzchnia magazynu, biur, sal konferencyjnych, zwiększyła się ponad trzykrotnie. Nowa lokalizacja pozwala realizować nam dalszy rozwój oraz zwiększać zasięg naszych działań, również poza granicami Polski. Nasz magazyn po rozbudowie i optymalizacji, zyskał przepustowość nawet do 1000 paczek dziennie.

Potencjał spółki wzrasta bardzo dynamicznie, już dziś możemy powiedzieć, iż staliśmy się jednym z liczących się sklepów internetowych w Polsce. Fakt ten potwierdzają liczne nagrody otrzymane od NEWSWEEK, Gazeli Biznesu czy Gepardów Biznesu.

Nasza misja firmy brzmi : ”… być tam gdzie szuka nas klient i dać to, czego inni nie są w stanie zaoferować.”.

Zapraszamy Państwa do odwiedzania naszego sklepu internetowego, życząc udanych zakupów.

Zespół NET-S.