Filtry

Kategorie

Kategorie

Producenci

Producenci

Dostępność

Dostępność

Ilość towarów na liście

Ilość towarów

Co nas wyróżnia ?

Co mówią o nas zadowoleni klienci:

Fitness

Znaleziono 1 towarów.

Lista 1-100 z 1 towarów
Aktywne filtry

Fitness

W dzisiejszym gorączkowym stylu życia ważniejsze niż kiedykolwiek jest zachowanie odpowiedniej formy aktywności fizycznej oraz zdrowia. Posiadanie technologii, która pomoże Ci w dążeniu do osiągnięcia najwyższej sprawności, jest świetne, ale wybór z morza dostępnych na rynku opcji może być stresującym zadaniem. Jako konsument, musisz wiedzieć, że istnieją gadżety skuteczne oraz te mniej efektywne - można tu zastosować pewną analogię do ciągle wdrażanych diet.

W przypadku rozsądnego wykorzystania gadżetów, takich jak smartwatche, urządzenia do monitorowania kondycji i inne inteligentnie zaprojektowane produkty, mogą być bardzo pomocne w dążeniu do doskonałej kondycji. Dają ci dogłębną analizę wprowadzonego przez siebie “reżimu” sprawności fizycznej i motywują do osiągania celów fitness. Poniżej propozycja kilku ciekawych gadżetów, które możesz wypróbować, aby zachować zdrowie i sprawność fizyczną na całe życie.


Fitness - inteligentne gadżety, które pomogą Ci zachować sylwetkę i zdrowie

Jednym z gadżetów, na które możesz liczyć, zwłaszcza do śledzenia codziennych czynności i ważnych wskaźników zdrowotnych, jest oczywiście monitor sprawności. Fitbit Charge 4 to jedna z wielu opasek na rynku do monitorowania sprawności fizycznej. To też jedna z niewielu opasek, która posiada elegancki i konfigurowalny wygląd, z którym trudno konkurować. Tracker ma dobrą żywotność baterii, niezawodny czujnik tętna i dokładny czytnik SpO2. Charge 4 to jak dotąd najlepszy tracker fitness marki Fitbit, ponieważ został opracowany na podstawie informacji pobieranych od użytkowników wcześniejszych wersji. Wyprzedził w tej kwestii konkurencje i wprowadził ulepszenia, dzięki którym opaska ta jest jedną z najlepszych dostępnych na rynku. Urządzenie można kupić już na polskim rynku za około 500 złotych.

Trener siły izometrycznej

Zabiegany tryb życia wymaga gadżetów, które zapewniają szybki i łatwy sposób na bezproblemowy trening siłowy. Przenośny system fitness Activbody Activ5 pomoże Ci zbudować siłę mięśni i uzyskać jędrną, szczupłą sylwetkę w dowolnym miejscu i czasie. Ponad 100 programów treningowych o niskim wpływie na aplikację towarzyszącą, pomaga trafić w odpowiednie partie mięśni w celu szybkiego treningu. Daje ci to błyskawiczny sposób na ćwiczenie ćwiczeń izometrycznych bez ruchu stawów, co jest świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla prawdziwych leniuchów. Zabawa z trenerem kosztuje około 350 złotych.

Inteligentna skakanka

Jednym z łatwiejszych sposobów na uzyskanie idealnej sylwetki jest skakanie na skakance, a co może być lepszego niż inteligentna skakanka, która  da nam wycisk, spoci ciało i zapewni idealną aktywność sercowo-naczyniową. Tangram Smart Jump Rope Rookie to gadżet, który łączy się ze smartfonem w celu dogłębnej analizy spalonych kalorii i liczby skoków. Aby dodać element zabawy i rywalizacji, gadżet pozwala rzucić wyzwanie znajomym na prawdziwe zawody w skakance. Lina o długości 3 metrów jest regulowana i wyposażona w podwójne uchwyty (każdy na linę). Cena takiej skakanki to około 150-300 złotych - w zależności od źródła zakupu. 


Inteligentny rower elektryczny

Wraz ze wzrostem globalnej świadomości na temat takich zagadnień, jak zmiany klimatyczne i degradujący się wskaźnik jakości powietrza, coraz więcej osób migruje do bardziej ekologicznych rozwiązań, od wytwarzania energii po transport. Przeciętny Kowalski by dostać się z punktu “A” do punktu “B”, wybierze transport miejski, pociąg lub zamówi przejazd Uberem - oczywiście, to ten z grubszym portfelem. Ale może ten bardziej dbający o zdrowie i środowisko naturalne, wolałby jeździć na rowerze?

„Rowery elektryczne” to w dzisiejszych czasach szybko rozwijający się rynek, na którym rośnie konkurencja między firmami próbującymi prześcignąć się, oferując lepszy, bardziej dopracowany produkt. Firma stojąca za rowerem elektrycznym Angell również stara się uczynić go dużym i pozostawić ślad (raczej mniejszy) na rynku rowerów elektrycznych.

Projekt i tryby działania

Zaprojektowany przez szanowaną Ora Ito, ten lekki (waży zaledwie 2 kg), elegancki e-rower już od samego początku imponuje i to nie tylko swoim wyglądem, ale także zasięgiem (do 70 km). Akumulator z funkcją szybkiego ładowania zawiera również mechanizm antykradzieżowy, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał martwić się, że Twój rower zostanie skradziony - tak twierdzi producent. Chociaż na polskim rynku uważałbym z tego rodzaju stwierdzeniem.

Angell ma 4 tryby pracy: Fly Fast, Fly Dry, Fly Eco, Fly Free. Jak nazwa sugeruje, tryb Fly fast jest podobny do trybu turbo, w którym Angell rozpędza Cię do 25 km/h w mgnieniu oka. Fly Dry jest tym, co nazwałbym zabawną grą słów, ponieważ oznacza to, że w tym trybie nie za bardzo będziesz się pocić - Angell pomoże ci w jak największym stopniu pokonać zakładany dystans. Jak można sobie wyobrazić, maksymalną wydajność zapewni nam tryb Fly Eco, a jeśli kiedykolwiek poczujesz, że nie dasz już rady pedałować pod górkę, to tryb Fly Free będzie Cię wspierał.

Wbudowana aplikacja i inne funkcje

Imponującą cechą jest to, że e-rower Angell jest wyposażony w aplikację mobilną, która służy również jako nadajnik/odbiornik GPS, pomagając w nawigacji do wybranego miejsca docelowego. Aplikacja integruje się z wyświetlaczem na kierownicy roweru elektrycznego, gdzie możesz uzyskać zwięzły widok nawigacji. Co więcej, aplikacja będzie również rejestrować Twoje cele fitness spalone kalorie oraz wyświetlać je w przystępnej formie na ekranie.

Angell zapewnia bardzo dobre wsparcie techniczne na wypadek, gdybyś kiedykolwiek potrzebował pomocy - wystarczy zadzwonić. Oprócz tego co zostało opisane, Angel zawiera większość innych funkcji, których oczekujemy od dzisiejszych rowerów elektrycznych, w tym światła hiperboliczne, dodatkowe oświetlenie wspomagające, inteligentne sygnały, a nawet funkcję ostrzegania o upadku. Myślę, że Angell to zgrabny, mały e-rower i jakby nie było dość luksusowy, ponieważ można go nabyć w cenie około 3 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu na złotówki - prawie 11 tysięcy złotych - daje niezłą sumkę.