Co nas wyróżnia ?

Co mówią o nas zadowoleni klienci:

Antywirusowe

Znaleziono 82 towarów.

Lista 1-100 z 82 towarów
Aktywne filtry
ESET SMART SECURITY 5.0 - 1 STAN/12M ESET SMART SECURITY 5.0 - 1 STAN/12M Super Cena

ESET SMART SECURITY 5.0 - 1 STAN/12M

Review
148.00 zł

Kategoria: Komputery > Oprogramowanie > Antywirusowe
Producent: ESET
Model: SMART-1/12
EAN: 5907758060445

[L] SAFE (2 years 5 devices) - ELECTRO

Review
613.34 zł

Kategoria: Komputery > Oprogramowanie > Antywirusowe
Producent: F-SECURE
Model: FCFXBR2N005E1
EAN: 8718469573448, 6430052570154

[L] SAFE (2 years 3 devices) - ELECTRO

Review
473.94 zł

Kategoria: Komputery > Oprogramowanie > Antywirusowe
Producent: F-SECURE
Model: FCFXBR2N003E1
EAN: 8718469573431, 6430052570147

[L] SAFE (1year 3 devices) - ELECTRO

Review
148.26 zł

Kategoria: Komputery > Oprogramowanie > Antywirusowe
Producent: F-SECURE
Model: FCFXBR1N003E1
EAN: 8718469573400, 6430052570086

[L] SAFE (1year 1 device) - ELECTRO

Review
98.98 zł

Kategoria: Komputery > Oprogramowanie > Antywirusowe
Producent: F-SECURE
Model: FCFXBR1N001E1
EAN: 8718469573394, 6430052570062


Oprogramowanie antywirusowe

Nie ulega wątpliwości, że ochrona danych w internecie jest niezwykle ważna, ponieważ lekkomyślne zachowania użytkowników w sieci doprowadza do wielu strat, w tym przede wszystkim strat finansowych.                             

Instalowanie oprogramowania z nieznanego źródła, programów, gier, a nawet systemów operacyjnych może być niezwykle niebezpieczne nie tylko dla urządzenia na jakim jest to oprogramowanie instalowane, ale też użytkownika. Modyfikowane, pirackie i darmowe oprogramowanie zawierać może mnóstwo trojanów, wirusów, programów szpiegujących, które wychwytują wszystko co użytkownik pisze w sieci. 

Hakerzy mogą w ten sposób mieć dostęp nie tylko do naszego komputera i zawartych w nim danych, ale i kont na portalach społecznościowych, e-maili, kont bankowych itd. Straty mogą być naprawdę poważne. Z tego też powodu powstało oprogramowanie antywirusowe, które sprawdza czy ściągany lub instalowany przez nas program nie zawiera niebezpiecznych wirusów, trojanów i innych niebezpiecznych modyfikacji, a robi to na podstawie codziennie aktualizowanej bazy danych. 
                          
Pierwszą czynnością, którą wykonamy zaraz po zainstalowaniu nowego i czystego systemu operacyjnego na komputerze, powinna być instalacja oprogramowania antywirusowego - w obecnych czasach zawierającego w sobie funkcje antyszpiegowskie, antyphishingowe, ochronę w internecie, ochronę rodzicielską i wiele, wiele innych.
                          
Chroń swoją obecność w Internecie i chroń się przed potencjalnie niebezpiecznymi witrynami dzięki oprogramowaniu antywirusowemu i zabezpieczającemu internet. 

Niezależnie od tego, czy pracujesz w portalu informacyjnym, zajmujesz się bankowością internetową, czy korzystasz z Internetu dla przyjemności, możesz zabezpieczyć swoje środowisko i chronić swoją prywatność przed wzrokiem ciekawskich. Dodaj dodatkową warstwę ochrony, na przykład oprogramowanie chroniące przed złośliwym oprogramowaniem, aby “odstraszyć” wirusy i złośliwe internetowe oprogramowanie, które mogą nieoczekiwanie spowodować awarię systemu. Wykonanie tych czynności może bezproblemowo chronić wszystkie Twoje urządzenia.


Dbaj o bezpieczeństwo i chroń swoją tożsamość w Internecie

Dla własnego bezpieczeństwa zainstaluj program antywirusowy i zabezpiecz oprogramowanie sieciowe przed skutkami złego i szkodliwego “kodu” podczas korzystania z przeglądarek internetowych - głównie wchodząc na niebezpieczne strony internetowe. Chroń laptopy, komputery i urządzenia mobilne dzięki ochronie antywirusowej w chmurze - to zdecydowanie najnowsza forma ochrony przed złośliwym oprogramowaniem lub kodem znajdującym się na niebezpiecznych stronach internetowych.
                          
Logowanie do witryny, która może nie być bezpieczna, zawsze jest ryzykowne. Jeśli Twoje hasła nie są silne lub używasz tego samego na wielu witrynach, istnieje szansa, że ​​hakerzy mogą manipulować danymi osobowymi i zagrozić Twojemu bezpieczeństwu. Rozważ kompleksowy pakiet zabezpieczeń, który będzie zarządzać hasłami i przechowywać je oraz chronić komputer przed wirusami, a także zagrożeniami, takimi jak oprogramowanie ransomware. Istnieje wiele opcji wyboru oprogramowania antywirusowego i zabezpieczeń internetowych. Tzw. inteligentny klucz Bluetooth to potężny wybór, który generuje bezpieczne hasła do kont online. To narzędzie może odblokować komputery i smartfony, gdy jesteś w pobliżu, a następnie zablokować je, gdy się od nich oddalisz.
                                                    
Wykonaj kopię zapasową systemu za pomocą zaawansowanych narzędzi, które są dostępne w praktycznie każdym systemie operacyjnym lub użyj narzędzi firm zewnętrznych     
 
Instalowanie  oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i narzędzi to kluczowy krok w utrzymaniu i poprawie ogólnej wydajności twojego systemu - możliwość powrotu do kopii systemu sprzed awarii jest dodatkowym zabezpieczeniem. Narzędzia do defragmentacji oczyszczają dysk twardy i naprawiają błędy, które mogą powodować pośrednio lub bezpośrednio awarie. 

Dostosuj swój komputer lub laptop by zoptymalizować dysk twardy, aby ten szybciej uruchamiał system i oszczędzał zużywaną przez siebie energię. Oprogramowanie zabezpieczające może pomóc uniknąć stania się ofiarą cyberzagrożenia. Jeśli zaczekasz do momentu, w którym doświadczysz i staniesz się ofiarą kradzieży tożsamości, zanim podejmiesz środki zapobiegawcze, może być już za późno.
                                                    
Przede wszystkim powstrzymaj złodziei, którzy grasują w sieci, przed próbami kradzieży danych osobowych za pomocą jednej z aplikacji narzędziowej, która w najgorszym razie zamiast posprzątać dysk, wyczyści poufne dane. Niejako “uzbrój się” w oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania, które zapewnia kompleksowe rozwiązanie większości problemów jakie możesz napotkać w sieci. Podejmij proaktywne podejście i dodaj oprogramowanie zabezpieczające do swojego “arsenału narzędzi”.


Oprogramowanie antywirusowe i zapewniające bezpieczeństwo w Internecie zapewnia aktualność systemu operacyjnego

Kolejnym ważnym krokiem w środkach bezpieczeństwa jest zapewnienie aktualności systemów operacyjnych. Zapewni to dostęp do poprawek, do luk w zabezpieczeniach, a także do nowych wydań i aktualizacji. Większość wersji obejmuje obsługę zdalnych pulpitów i maszyn wirtualnych z ulepszonym szyfrowaniem łącza. Przygotuj się na wypadek awarii systemu dzięki oprogramowaniu do odzyskiwania systemu. Wykonanie tego krytycznego kroku pomoże Ci przywrócić oprogramowanie sprzętowe i oprogramowanie do określonej daty, kiedy to wszystko działało dobrze. Wybierz jedną z wersji do pobrania, które zapewniają natychmiastowy dostęp do kodów klucza produktu, lub wybierz wersję pudełkową. W naszym sklepie dostępne są pełne wersje detaliczne zarówno wersji domowej, jak i profesjonalnej.
                                                                              
Nie możemy przetestować wydajności pakietów antywirusowych lepiej niż robią to eksperci z niezależnych laboratoriów testowych, więc polegajmy na ich wiedzy

Żadne narzędzie antywirusowe, płatne lub bezpłatne, nie wychwyci każdego złośliwego oprogramowania, które pojawi się na komputerze użytkownika. Stosuj więc bezpieczne hasła, logowanie dwustopniowe, szyfrowanie danych, twórz kopie zapasowe całego systemu, korzystaj z automatycznych aktualizacji oprogramowania i inteligentnych narzędzi do ochrony prywatności, często dodawanych do przeglądarek internetowych.
                                                    
Musisz wiedzieć, co pobierasz i pobierać oprogramowanie wyłącznie z oficjalnych źródeł, takich jak Microsoft App Store i Apple Mac App Store, gdy tylko jest to możliwe. Należy unikać pobierania i otwierania załączników z wiadomości e-mail, chyba że wiesz od kogo pochodzą i czym te załączniki w istocie są.


Żadne oprogramowanie antywirusowe nie chroni w 100%

Pamiętajcie jednak, że tak naprawdę żadne oprogramowanie, czy to antywirusowe, czy antyszpiegowskie lub inne, nie jest w stanie ochronić nas w 100% przed zagrożeniami, które czyhają na nas w sieci. Czemu? Mimo, że iż producenci i specjaliści od zwalczania cyberprzestępczości stają na głowie by wyeliminować każde niebezpieczeństwo w formie złośliwego oprogramowania, kodu źródłowego strony, różnego rodzaju iniekcji skryptów czy to na stronach czy w wadliwych aktualizacjach i dziurach w samej przeglądarce internetowej lub systemów operacyjnych, to jednak nie są w stanie sprostać temu zadaniu. Powodem jest głównie nieodpowiedzialne działanie ze strony samych użytkowników, którzy sami naiwnie wchodzą na zainfekowane strony, nawet pomimo ostrzeżeń ze strony Google, które także stara się blokować strony zawierające złośliwy kod lub informować o tym użytkownika na stronie, by ten powinien raczej zawrócić, ale ostateczną decyzje podejmują sami użytkownicy. To tak jak banki, które ostrzegają przed atakami ze strony cyberprzestępców, atakując w najróżniejszy sposób - głównie przez wiadomości e-mail, wiadomości SMS oraz strony internetowe, które są łudząco podobne, a niemal wręcz identyczne co strony banków.
                                                    
Podsumowując - działaj z rozwagą!
                                                    
Cyberprzestępcy zawsze są o krok przed specjalistami od spraw bezpieczeństwa, którzy codziennie wychwytują tysiące nowych ataków, informując nas o tym i aktualizując bazę danych istniejących już wirusów, programów szpiegujących i innych. Nie zmienia to jednak faktu, że to sposób jaki poruszamy się w sieci, co instalujemy i ściągamy, będzie najważniejszym czynnikiem odpowiadającym temu czy zostaniemy zainfekowani czy też nie. Dlatego pomimo posiadania oprogramowania antywirusowego stosuj się do rad specjalistów, ostrzegawczych informacji z banków i innych instytucji, aby nie paść atakom hakerów i nie być ich kolejną ofiarą. Pamiętaj, o swoich bezpieczeństwie decydujesz ty! Żadne oprogramowanie nie jest w stanie ochroni przed naiwnością i zwykłą głupotą użytkownika.