Co nas wyróżnia ?

Co mówią o nas zadowoleni klienci:

Lampy z czujnikem ruchu

Znaleziono 1 towarów.

Lista 1-100 z 1 towarów
Aktywne filtry

Lampy z czujnikiem ruchu

Lampy orz wszelkiego rodzaju oświetlenie z zamontowanym czujnikiem ruchu to idealny sposób na oświetlenie i bezpieczną ochronę na zewnątrz Twojej posesji. Światła te zapalają się tylko wtedy, gdy w ich zasięgu zostanie wykryty ruch - dzięki czemu są energooszczędne i stanowią doskonałą opcję do zabezpieczenia terenów zewnętrznych, takich jak ogród, patio, garaż, podjazd i inne. Ale przy tak wielu dostępnych w sklepach opcjach wybór dobrego modelu może okazać się przytłaczający. Aby pomóc Ci dokonać właściwego wyboru, przedstawiliśmy trzy główne czynniki, które należy wziąć pod uwagę podczas analizy produktów.

Pierwsze na co powinieneś zwrócić uwagę to źródło pobieranej przez lampe / oświetlenie energii elektrycznej. Dlaczego? Ponieważ światła z czujnikiem ruchu są dostępne w różnych możliwościach i opcjach, takich jak - zależne od gniazda zasilania, zasilane bateryjnie lub zasilane energią słoneczną. Możesz wybrać dowolny model z preferowanym przez siebie punktem poboru energii (na podstawie swoich doświadczeń wiesz co będzie do Ciebie w tym przyadku najlepsze). Drugą rzecz, na którą powinieneś zwrócić uwagę to trwałość, a więc jakość wykonania takiego zestawu. Ponieważ lampy, tudzież mówiąc ogólnie oświetlenie, są raczej instalowane na zewnątrz, bardzo ważne jest, aby sprawdzić, czy są w stanie wytrzymać trudne warunki pogodowe i atmosferyczne. Dobrej jakości lampy z czujnikiem ruchu są zwykle wodoodporne i odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne.

No i kolejną ważną rzeczą jest wszechstronność takiego oświetlenia. Lepiej jest zainwestować w model, który ma różne cechy świateł z czujnikiem ruchu, takie jak czujnik zbliżeniowy, inteligentne kamery, inteligentne tryby niskiego poboru mocy i inne jako takie pomocne funkcje.  Aby uzyskać więcej informacji na temat oświetlenia z czujnikiem ruchu zachęcamy Cię do dalszej lektury naszego tekstu i zwrócenie szczególnej uwagii na nasz poniższy przewodnik zakupowy, który został opracowany przez nasz zespół ekspertów. Na podstawie tych samych informacji sami wybraliśmy dla siebie najlepsze (dostępne w Internecie) lampy z czujnikiem ruchu na zewnątrz.


Lampy z czujnikiem ruchu - przewodnik zakupowy

Dodanie zewnętrznych świateł z czujnikiem ruchu do domu może zwiększyć bezpieczeństwo w domu i zapobiec - i chyba na tym najbardziej powinno nam zależeć - włamaniom. Przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych zewnętrznych lampach z czujnikiem ruchu, aby wybrać te, które będą odpowiednie dla Twojego domu. Zapewne nikt z nas nie chce nawet myśleć o możliwości, że ich dom może być celem włamania lub wtargnięcia jakiegoś przestępcy, włamywacza, czy zwykłego wandalnika w środku nocy. Zainstalowanie zewnętrznych lamp, często określanych mianem “świateł bezpieczeństwa” z wykrywaniem ruchu może natychmiast odstraszyć złodzieja, zanim ten dotrze do drzwi wejściowych. 

Zewnętrzne światła z czujnikiem ruchu mogą również pomóc Ci być bardziej świadomym jako właściciel domu, zapobiegać urazom i odstraszać dzikie lub zabłąkane (ale możliwe, że niebezpieczne) zwierzęta. Przy tak wielu opcjach na rynku, wybór odpowiednich zewnętrznych lamp z czujnikiem ruchu do domu może być naprawdę bardzo trudny. W tym miejscu do akcji wkracza nasz zespół, by pomóc Ci podjąć właściwą decyzję w wyborze lamp z czujnikiem ruchu. Dokładnie prześledź nasz kompletny przewodnik po zewnętrznych lampach z czujnikiem ruchu, a pomoże Ci to określić, które produkty zapewniają najlepsze zabezpieczenie dla Twojego domu lub innej nieruchomości. No dobrze, co wziąć pod uwagę przed zakupem zewnętrznego czujnika ruchu? Wybór idealnego zewnętrznego czujnika ruchu nie jest łatwy. Przy setkach opcji oświetlenia dostępnych w internetowych sklepach wybór odpowiedniego produktu może być trudny. Oto kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę przed wyborem najlepszej opcji oświetlenia zewnętrznego.

Po pierwsze zasięg, w jakim każda zewnętrzna lampa z czujnikiem ruchu może wykryć ruch (większe place mogą wymagać większej liczby czujników lub czujników o szerszym zasięgu). Po drugie, jak jasne będzie światło, gdy się włączy. Po trzecie weż pod uwagę opcje, które masz do zasilania świateł zewnętrznych (niektóre światła mogą wymagać bezpośredniego podłączenia zasilania, podczas gdy światła LED aktywowane ruchem i żarówki LED często używają małego zasilania). Po czwarte, wyboraź sobie jak będzie wyglądało światło na zewnątrz. Jak łatwy jest proces instalacji i ile czasu musiał poświęcić na instalację. Po piąte, jaki rodzaj żarówki będzie mieć światło i jak często trzeba będzie ją wymieniać. A jakie są zalety posiadania zewnętrznych lamp, tudzież oświetlenia z czujnikiem ruchu? 

Jeśli chcesz, aby obszar zewnętrzny domu lub firmy był jak najbardziej bezpieczny, jedną z najlepszych opcji na rynku jest zainstalowanie zewnętrznego oświetlenia, a więc lamp, ale dobrze by było one wyposażone w czujnik ruchu, który naprawdę robi robotę. Tego rodzaju lampy (oświetlenie) zapewniają większe bezpieczeństwo przed możliwym upadkiem w nocy (a więc możliwą kontuzją), zapewniają większą elastyczność podczas wykonywania zadań na zewnątrz, takich jak wyrzucanie śmieci. Poza tym, a może i przede wszystkim, mogą odstraszać potencjalnych intruzów. Istnieje kilka powodów, dla których zarówno właściciele domów, jak i właściciele firm umieszczają zewnętrzne światła z czujnikiem ruchu na zewnątrz swojej nieruchomości. A jest to głównie:

Większe bezpieczeństwo, ponieważ oświetlenie zewnętrzne wyposażone w czujniki ruchu włącza się automatycznie, gdy ktoś je mija. Oznacza to mniej poślizgnięć i upadków oraz łatwiejsze poruszanie się wokół obiektów, które mogą prowadzić do obrażeń. Odstraszanie przestępczości -zewnętrzne światła bezpieczeństwa dosłownie rzucają światło na “aktywność potencjalnych intruzów”, co często wystarcza, by odejść i nie wracać. Poza tym odstraszają zwierzęta. Na przykład w zależności od tego gdzie mieszkamy, ale będąc daleko od miasta taki jeleń, dzik, a może i niedźwiedź może spowodować nie małe problemy w ogrodzie, a także wywołać inne szkody wokół Twojej posesji. Światła z wykrywaniem ruchu zapewniają humanitarny i nieszkodliwy sposób odstraszania zwierząt (od zmierzchu do świtu). Zewnętrzne lampy zapewniają także ulepszone oświetlenie w ciemnych miejscach. 

Dodając proste zewnętrzne światła z czujnikiem ruchu, klatki schodowe i podwórka można łatwo oświetlić bez zainstalowanych na stałe opraw oświetleniowych. Przystępność cenowa - dzięki włączaniu światła tylko wtedy, gdy jest to niezbędne, koszt oświetlenia, które pobiera energię jest minimalny. Światła z czujnikiem ruchu na zewnątrz są włączone przez bardzo krótkie okresy czasu, co może wydłużyć ich efektywność energetyczną. Ponieważ w przypadku tych lamp nie ma bieżących wydatków na baterie, instalacja lamp słonecznych na zewnątrz może być jeszcze tańszym sposobem na oświetlenie Twojej nieruchomości - w ten sposób energia potrzebna na zasilanie tych urządzeń będzie darmowa.


Lampy z czujnikiem ruchu - często zadawane pytania dotyczące lamp z czujnikiem ruchu

Zacznijmy może od najpopularniejszego, często przewijającego się w naszych głowach pytaniu odnośnie działania takiego zestawu. A więc, jak działają światła z czujnikiem ruchu?

Po zainstalowaniu świateł z czujnikiem ruchu włączają się one tylko wtedy, gdy są wyzwalane przez czujnik ruchu z przodu światła. Kiedy jakiś rodzaj ruchu przechodzi przed światłem, uruchamia lampy i włącza oświetlenie. Większość lamp jest tak ustawiona, by nie włączać się w ciągu dnia, ponieważ jest to niepotrzebne oraz było by kosztowne, ponieważ wiązałoby się to z praktycznie ciągłym zużyciem energii elektrycznej - byłoby to niezwykle kosztowne dla naszego portfela, no chyba że nasza lampa działa na energię słoneczną. Ale prawdopodobne jest to, że światło z lampy będziesz mieć tylko w nocy.

Jaka żarówka jest najlepsza do lampy zewnętrznej z czujnikiem ruchu?

Zarówno żarówka, jak i moc, która jest najlepsza dla zewnętrznej lampy z czujnikiem ruchu, będzie zależeć od oświetlenia z zewnętrznym czujnikiem ruchu, z którego korzystasz. Jeśli chodzi o rodzaj żarówki, większość ekspertów zaleca stosowanie diod LED. Białe i jasne diody LED zużywają bardzo mało energii, co pozwala na ich dłuższą żywotność, a także zużywają potencjalnie mniej energii elektrycznej. 

Czy światła z czujnikiem ruchu odstraszają włamywaczy?

Większość włamywaczy wybiera domy (szczególnie w nocy), kiedy uważają, że domowników (a więc Twojej rodziny) nie ma w domu lub śpi i nie zauważy ich przestępczej aktywności. Dodanie zewnętrznych lamp z czujnikiem ruchu znacznie utrudnia włamywaczowi pozostanie w ukryciu. Po uruchomieniu światła włamywacze mogą opuścić posesję w obawie, że zostaną złapani.

Jaki obszar powinien pokrywać czujnik ruchu?

Zewnętrzne oświetlenie, a więc lampy z czujnikiem ruchu mogą obejmować szeroki zakres przestrzeni. Niektóre z nich mogą oświetlać tylko małą przestrzeń, na przykład klatkę schodową, podczas gdy inne mają znacznie szerszy zasięg, oświetlając większe przestrzenie, takie jak podwórko. Aby uzyskać najbardziej efektywny zasięg, lampa z czujnikiem ruchu na zewnątrz powinna zajmować od 75 do 100 stóp kwadratowych powierzchni, gdy jest włączona.

Czy moja lampa z czujnikiem ruchu może być włączona i działać przez cały rok?

Tak, lampy z czujnikiem ruchu działają o każdej porze roku i mogą pomóc w wykryciu włamywaczy bez względu na rozkład domu lub podwórka. Jeśli mieszkasz w obszarze, w którym regularnie występują ekstremalne temperatury (jak na południu latem), możesz zwrócić szczególną uwagę na temperatury, w których światło zostało przetestowane, aby upewnić się, że temperatura nie będzie wpływać na pracę lampy - to samo tyczy się ektremalnie niskich temperatur.