Filtry

Kategorie

Kategorie

Producenci

Producenci

Dostępność

Dostępność

Ilość towarów na liście

Ilość towarów

Co nas wyróżnia ?

Co mówią o nas zadowoleni klienci:

Prostownice

Znaleziono 44 towarów.

Lista 1-100 z 44 towarów
Aktywne filtry

Prostownica BRAUN ST 780

Review
330.34 zł

Kategoria: AGD > AGD małe > Prostownice
Producent: BRAUN
Model: ST 780
EAN: 4210201061465, 4210201066200

Prostownica do włosów ST330E

Review
195.09 zł

Kategoria: AGD > AGD małe > Prostownice
Producent: Babyliss
Model: ST330E
EAN: 3030050093766

Prostownica BABYLISS ST496E

Review
323.03 zł

Kategoria: AGD > AGD małe > Prostownice
Producent: Babyliss
Model: ST496E
EAN: 3030050153408

Prostownica BABYLISS ST481E

Review
295.75 zł

Kategoria: AGD > AGD małe > Prostownice
Producent: Babyliss
Model: ST481E
EAN: 3030050127737

Prostownica REMINGTON S9600

Review
153.23 zł

Kategoria: AGD > AGD małe > Prostownice
Producent: Remington
EAN: 4008496789290

Prostownica ZVK-206

Review
94.26 zł

Kategoria: AGD > AGD małe > Prostownice
Producent: Orava
Model: ZVK-206
EAN: 8586016722461

Prostownica Beurer HS40

Review
145.75 zł

Kategoria: AGD > AGD małe > Prostownice
Producent: Beurer
Model: HS40
EAN: 4211125591113

Prostownica Remington S8540

Review
143.58 zł

Kategoria: AGD > AGD małe > Prostownice
Producent: Remington
Model: S8540
EAN: 4008496938438

Prostownica BABYLISS 2513PE

Review
184.57 zł

Kategoria: AGD > AGD małe > Prostownice
Producent: Babyliss
Model: 2513PE
EAN: 3030050162233

Prostownica do włosów BHS674/00

Review
168.77 zł

Kategoria: AGD > AGD małe > Prostownice
Producent: PHILIPS
Model: BHS674/00
EAN: 8710103769279, 8710103769286

Prostownica Straightini S2880

Review
106.53 zł

Kategoria: AGD > AGD małe > Prostownice
Producent: Remington
Model: 45285560700
EAN: 4008496647965

Prostownica do włosów S3500

Review
102.02 zł

Kategoria: AGD > AGD małe > Prostownice
Producent: Remington
Model: 45297 560 110
EAN: 4008496716890

Prostownica Mesko MS 2311

Review
42.77 zł

Kategoria: AGD > AGD małe > Prostownice
Producent: MESKO
Model: MS2311
EAN: 5908256832848


Prostownice

Wszyscy mamy wybór - w każdej kwestii. Dokonujemy wyborów podczas całego naszego życia. Dokonujemy ich także w ciągu nawet każdego dnia. Jedne są dobre, a inne są złe. Nie jesteśmy doskonali, ale prawda jest taka, że uczymy się na błędach (a przynajmniej w teorii każdy z nas powinien uczyć się na błędach. Oczywiście wiemy, że to tylko słowa i jest to niezwykle trudne, ale prawdą jest, że lepiej jest uczyć się na cudzych błędach, by nie popełniać ich we własnym życiu. Prawda jest jednak okrutna, i o ile staramy się uczyć na cudzych błędach, to nie zawsze nam to wychodzi. Jesteśmy niedoskonali, jesteśmy tylko ludźmi. W kwestii wyboru decydujemy także o tym jaki sprzęt kupić. Czasem nawet dobre chęci i początkowe recenzje nie są odzwierciedleniem tego jak my widzimy i odbieramy jednocześnie dany sprzęt lub urządzenie. Dlatego jesteśmy tu dla Was, by pomóc wam podjąć jedną z ważnych decyzji. Ponieważ wydając ciężko zarobione pieniądze zawsze powinny być dobrze wydane. Kupując coś, zakładamy, że będzie to działać przez lata, a przynajmniej przez okres gwarancji - osobiście zakładamy jednak, żę urządzenie będzie sprawne i po upływie okresu gwarancyjnego. 

Nie inaczej jest z prostownicami. Kierując się w daną stronę, czyli producenta lub marki, kupując dany model urządzenia dokonujemy wyboru. A dzięki naszym wskazówkom, nieskromnie stwierdzamy, że będzie on lepszy, dokładniejszy, a Wy bardziej zadowoleni ze swojego zakupu. W tekście znajdziecie informacje na temat prostownic, ich działania oraz funkcji na jakie warto zwrócić uwagę stojąc przed zakupem danego modelu prostownicy. Do dzieła! Jak już więc zaczęliśmy na początku, każdy z nas dokonuje wyboru, często innego, w takim sensie innego, że podobają nam się inne rzeczy. Mamy więc inny styl, lubimy inne produkty i inne rzeczy. Podobnie jest w temacie włosów. Temat ten jest bliski zwłaszcza kobietom. Często jest bowiem tak, że cudze chwalicie a swego nie znacie, bo sami nie wiecie co posiadacie. Odnoszę to słynne i lekko sparafrazowane powiedzenie, do włosów kobiet. Bo często jest bowiem tak, że kobietym które mają kręcone włosy, podobają sie proste włosy. 

Z kolei osoby, które mają proste włosy często lubią mieć kręcone włosy. Zwłaszcza, gdy wybierają się na jakieś wydarzenie, imprezę lub spotkanie, ponieważ kręcenie włosów to trochę absorbujące zajęcie i zajmuje trochę czasu. Jako ciekawostkę możemy powiedzieć, że w przeszłości, aby uzyskać proste włosy, ludzie używali ognistych garnków do ogrzewania, aby je wyprostować. Na szczęście czasy te mamy dawno za sobą, żyjemy w nowym pokoleniu, technologia poszła do przodu, a my możemy skorzystać z prostownicy do  - jak sama nazwa wskazuje - prostowania włosów. Używając prostownicy do włosów, możesz sprawić, że włosy będą nie tylko bardzo gładkie i również niezwykle stylowe. Przed użyciem lub zakupem prostownicy do włosów warto dowiedzieć się nieco więcej o danym produkcie, tudzież urządzeniu. Ty, musisz wiedzieć jedynie (albo aż) tyle, która prostownica jest odpowiednia dla Twojego rodzaju włosów, a także budżetu - te dwie rzeczy (niestety) ale idą ze sobą w parze.


Prostownice - poradnik kupującego

Pamiętając o tych czynnikach, napisaliśmy ten tekst, który jak zdążyliście się pewnie domyślić dotyczy zakupu prostownicy do włosów. Doskonale rozumiemy fakt, że na rynku dostępnych jest wiele produktów, marek i modeli, przez które ciężko przebrnąć i dostrzec jakąś ważną różnicę - oczywiście poza ceną. Z tego też powodu powstał ten przewodnik (krok po kroku), aby pomóc wybrać wam odpowiednią prostownicę do włosów - tak, abyście byli zadowoleni z zakupu na lata. No dobra, to jakie czynniki, funkcje i możliwości, należ wziąć pod uwagę chcąc kupić możliwie jak najlepszą prostownice dla rodzaju Twoich włosów? Czego więc dokładnie szukać w prostownicy do włosów? Na początku ustal budżet, czyli pieniądze jakie jesteś w stanie przeznaczyć za dobrej jakości prostownicę do włosów. 

Na rynku można znaleźć produkty w każdym przedziale cenowym, dlatego warto zdecydować się na jakiś sensowny limit w budżecie, którego będziemy się stale trzymać. Możesz kupić niskobudżetową prostownicę do użytku osobistego, ale jeśli zamierzasz używać jej do celów biznesowych, takich jak salon, to polecamy zainwestować w prostownicę dużo więcej pieniędzy, aby kupić najbardziej trwały i jakościowy produkt - rozważyć zakup prostownicy do włosów od dobrych marek, znanych na rynku z dobrych produktów i urządzeń do włosów. Dla waszej wygody poniżej przedstawiliśmy informacje o cenach, typie włosów i płytkach do prostowania włosów.

1. Prostownica ceramiczna - posiada typ płyty ceramicznej. Można ją kupić w przedziale cenowym od 30 złotych do 80 złotych. Ten typ prostownicy nadaje się najbardziej do cienkich włosów

2. Prostownica aluminiowa - posiada typ płyty aluminiowej. Można ją kupić w przedziale cenowym od 60 złotych do 140 złotych. Ten typ prostownicy nadaje się najbardziej do włosów kędzierzawych.

3. Prostownica turmalinowa - posiada typ płyty turmalinowej. Można ją kupić w przedziale cenowym od 120 złotych do 200 złotych. Ten typ prostownicy nadaje się najbardziej do kręconych i zniszczonych włosów.

4. Prostownica teflonowa - posiada typ płyty teflonowej. Można ją kupić poniżej 60 złotych. Ten typ prostownicy nadaje się właściwie tylko do cienkich włosów. 

5. Prostownica tytanowa - posiada typ płyty teflonowej. Można ją kupić w przedziale cenowym od 150 złotych do nawet 300 złotych. Ten typ prostownicy nadaje się zwłaszcza do gęstych włosów.


Prostownice - dopasuj materiał płytki prostownicy do rodzaju własnych włosów

Teraz dobrze byłoby wybrać materiał płytki prostownicy do rodzaju waszych włosów. Więc jeśli chcesz wiedzieć więcej, wręcz dowiedzieć się, która prostownica będzie najlepsza dla Twoich włosów, to czytaj dalej Zacznijmy może od płytki ceramicznej. Płytka ceramiczna jest warta uwagi z tego względu, że jest wolna od korozji. Wytwarza niewielką ilość ciepła, ale - co jest bardzo istotne - równomiernie rozprowadza ciepło. Prostownice z płytą ceramiczną są przyjazne naszym portfelom, ponieważ oferują dobrą jakość wykonania względem ceny, za jakie można je kupić. Zapewniają dobrą jakość oraz sa wyjątkowo trwałe, więc posłużą nam na bardzo, bardzo długo. Do minusów musicie zaliczyć to, że nie każdy model prostownicy ceramicznej jest dobrze wykonany - warto zwrócić uwagę na markę, tudzież producenta. 

Ceramiczne prostownice do włosów są bardziej ekonomiczne i właściwie można uznać, że są to urządzenia dość tanie, wręcz powiemy, że niedrogie. Dobre prostownice do włosów z płytkami ceramicznymi są klasyczne, proste i zapewniają bardziej niezawodny efekt. Ten rodzaj prostownicy do włosów jest najczęściej sprzedawanym produktem na rynku. Główną zaletą płytek ceramicznych jest to, że równomiernie rozprowadzają ciepło po całej płytce, dzięki czemu każdy włos ma taką samą temperaturę. Ponadto płyty ceramiczne są odporne na korozję, przez co są dość trwałe. Ceramika nie jest czystym metalem, ma niższą przewodność cieplną niż metale i wytwarza mniej ciepła, więc nie uszkadza włosów. W przypadku cienkich włosów najlepsze są prostownice z płytkami ceramicznymi, ponieważ nawet po wyłączeniu płytek ceramicznych zatrzymują ciepło. Możesz więc wykorzystać ciepło tych płytek, aby włosy były cienkie i stylowe bez żadnych uszkodzeń. Bądź jednak ostrożny, ponieważ jeśli taka prostownica wypadnie Ci z dłoni, może pęknąć.

Płyty tytanowe to jedna z nowszych technologii, świetne do grubych włosów, wolne od korozji, są wytrzymałe, ale nie zapominajmy o tym, że są drogie. Produkty z tą płytą są (można powiedzieć) najnowszymi produktami na rynku. Prostownice do włosów z tytanową płytką są drogie, ale oferują najwięcej korzyści i działają na wszystkie rodzaje włosów. Te prostownice do włosów są najlepszym rodzajem prostownicy do włosów w salonie, ponieważ mogą pracować na każdym rodzaju włosów. Wystarczy zmienić temperaturę i dopasować ją do rodzaju włosów. Do użytku osobistego zdecydowanie polecamy ją  kobietom o gęstych włosach, jeśli mają wystarczająco dużo pieniędzy by ją kupić - nie należy do tanich. Tytan jest lepszym przewodnikiem niż ceramika i turmalin. Więc te talerze szybko się nagrzewają - zajmuje to mniej niż 30 sekund. Ponadto płyty tytanowe są bardziej trwałe i odporne na korozję. Ale musisz uważać na intensywne ciepło, ponieważ prostownice te mogą się szybko nagrzać. Istnieje więc dużo większe prawdopodobieństwo uszkodzenia włosów za pomocą tego typu prostownic.

Aluminiowe prostownice do włosów są już z nami od dawna na rynku - trudno jest nie napisać, że są już bardzo stare, ale też i znane ze swoich wad i zalet. Prostownica aluminiowa zapewnia bezpośrednie ogrzewanie włosów. Jeśli masz cienkie włosy, nie powinieneś używać tego typu maszyny, ponieważ może ona spowodować, że włosy staną się bardziej łamliwe. Ponadto płyty aluminiowe nagrzewają się długo. Dlatego te produkty są sprzedawane coraz rzadziej - są już wypierane przez lepsze modele z innym materiałem płytek.  Każda metalowa płyta wytwarza jony ujemne, ale szczególnie jony jonowe wytwarzają więcej jonów ujemnych niż przeciętnie. Dlatego szczególnie nadaje się do włosów puszących się, ponieważ ma więcej jonów ujemnych. Prostownica do włosów z turmalinem jest lepsza do włosów kręconych i puszących się, ponieważ jest dużo bardziej skuteczna w użytkowaniu przy niskich temperaturach. Większość płytek do prostowania włosów jest oparta tylko na jednym materiale, ale ten jest wyposażony w mieszankę metalu i żelaza. Płyty turmalinowe nazywane są również płytami jonowymi. Talerze z turmalinu są pokryte kamieniem ceramicznym, który występuje w różnych częściach / rejonach talerzy. Po otrzymaniu energii elektrycznej turmalin w tej płycie traci jony dodatnie, a płyta staje się naładowana ujemnie. Kiedy maszyna wejdzie w kontakt z jonami dodatnimi, co oznacza kędzierzawe włosy, staje się neutralna i prostuje włosy.

A wiedzieliście, że są prostownice przeznaczone do włosów na mokro lub na sucho? Zwykłe prostownice do włosów na mokro i na sucho nie różnią się zbytnio od siebie, a nawet wyglądają bardzo podobnie. Różnią się jednak funkcjonalnością, ponieważ  prostownice do włosów mokrych w porównaniu do tych suchych, podczas czynności prostowania są w stanie wysuszyć włosy. Mamy więc niejako dwa w jednym - prostownice i suszarkę w jednym. Technologia parowa jest dodatkową cechą prostownic do włosów na sucho. Ale jak zwykle zalecamy kupowanie najlepszych jakościowo produktów, a w tym przypadku prostownic, aby uniknąć niepożądanych efektów - głównie wywołanych albo złym użytkowaniem prostownicy, albo jej słabą jakością wykonania. Istnieje większe prawdopodobieństwo przypalenia / spalenia włosów przy użyciu zwykłej suszarki do włosów lub przy użyciu zbyt wysokiej temperatury w prostownicy. Dlatego zawsze wysusz włosy do około 80%, zanim użyjesz prostownicy do włosów.


Prostownice - rozmiar płytki

Rozmiar lub szerokość płytki prostownicy do włosów waha się od 0,5 cala (1,2 cm) do 2,5 cala (6,3 cm). Musisz jednak zdecydować się na szerokość płytki, która jest zgodna z typem Twoich włosów i ich długością. Jeśli zastanawiasz się, jaką prostownicę do włosów kupić? Zwróć szczególną uwagę na rozmiar płytek / talerzy. Dlatego dla Twojej wygody stworzyliśmy poniżej zestawienie ze wszystkimi istotnymi informacjami na temat szerokości płytki / talerza i długości włosów:

W przypadku normalnych włosów:
Dla krótkich włosów szerokość płytki / talerza powinna wynosić od 0,5 do 2,5 cala.
Dla średniej długości włosów szerokość płytki / talerza powinna wynosić od 1 do 2 cali.
Dla długich włosów szerokość płytki / talerza powinna wynosić od 1,5 do 2 cali.

W przypadku kręconych i grubych włosów:
Dla krótkich włosów szerokość płytki / talerza powinna wynosić od 0,5 do 1,5 cala.
Dla średniej długości włosów szerokość płytki / talerza powinna wynosić od 1 do 2 cali.
Dla długich włosów szerokość płytki / talerza powinna wynosić od 1,5 do 2 cali.

W przypadku cienkich włosów długość i szerokość płytki / talerz nie ma znaczenia - obojętnie jaka będzie to szerokość i jaki to będzie rozmiar wyrażony w calach. Jeśli masz krótkie włosy, kup prostownicę do włosów z krótką płytką, aby łatwo nadać im styl. Ale jeśli masz dłuższe włosy, powinieneś zdecydować się na maszynę z długimi płytkami do szybkiego prostowania.


Prostownice - zakres temperatur do rodzaju włosów

Po wybraniu materiału i rozmiaru płyty należy wziąć pod uwagę charakterystykę temperatury produktu. Większość dobrych prostownic umożliwia ustawienie temperatury w zależności od rodzaju włosów. Warto o tym wspomnieć, ponieważ niektóre tańsze modele prostownic nie mają możliwości ustawienia temperatury, a więc są pozbawione tej całkiem przydatnej funkcji. Warto także zauważyć, że prostownice z tytanową płytką działają na wszystkie rodzaje włosów, jeśli mają wbudowaną funkcję kontroli temperatury. Aby używać go do włosów puszących się, należy ustawić wysoką temperaturę, gdzie w przypadku włosów normalnych wystarczy użyć średniej temperatury. Jeśli masz bardzo cienkie włosy, ustaw niską temperaturę i wyłącz prostownicę. Ustawienie temperatury jest bardzo ważne, aby zapobiec uszkodzeniu włosów. Aby uzyskać więcej informacji na temat zakresu temperatur, zapoznaj się z poniższym zestawieniem.

W przypadku włosów grubych i kręconych temperatura prostownicy powinna wahać się w granicach od 176 do 210 stopni Celsjusza. Do włosów normalnych i średnich temperatura prostownicy powinna wahać się w granicach od 171 do 190 stopni Celsjusza. Inaczej ma się sprawa w przypadku włosów zniszczonych lub cienkich, ponieważ tam zakres temperatury używanej przez prostownice powinien wynosić 121 do maksymalnie 148 stopni Celsjusza - z tym, że 121 stopni Celsjusza lub nawet mniej (bardzo wskazane) będzie bezpieczniejszym i zdrowszym rozwiązaniem dla naszych włosów. Wszystkie najlepsze prostownice do włosów mają funkcje, o których wspomnieliśmy w tym przewodniku zakupu prostownicy do włosów. To właśnie wszystkie wspomniane przez nas funkcje, możliwości i czynniki sprawiają, że dobra prostownica do włosów jest skuteczna. 

Współczynnik wagi jest równie ważny w przypadku prostownic. Niektóre produkty mają większą wagę, a niektóre są bardzo lekkie. Jeśli kupujesz go na własny użytek, nie musisz martwić się o wagę, ponieważ nie będziesz go używać przez dłuższy okres czasu. Ale jeśli chcesz używać prostownicę komercyjnie, prowadząc własny biznes, a więc najpewniej w salonie, upewnij się, że waga produktu jest dość znośna i normalna, aby nie nadwyrężać ramienia po wyprostowaniu włosów wielu klientów. Waga małej maszyny powinna wynosić od 0,5 kg do 1 kg, a dla dużej maszyny od 1 kg do 1,5 kg. Pomijając ciężar, należy również wziąć pod uwagę przyczepność maszyny, ponieważ jeśli nie możesz jej prawidłowo trzymać,  efekt końcowy może być dużo gorszy od możliwości jakie urządzenie posiada. Jeśli masz małe dłonie, powinieneś kupić małą prostownicę lub taką z mniejszym uchwytem.