Gorenje OPTIHEAT 2000GTPT
Gorenje OPTIHEAT 2000GTPT główny
Gorenje
Opinie
brutto za 1 szt
towar dostępny
Ilość:
<
od 10.99
około śr. 27.05 - pn. 01.06 u Ciebie
Oblicz ratę
Dane główne
Gorenje
2000GTPT
od 10.99
Dowiedz się więcej
Parametry techniczne
Parametry techniczne produktu
Gross depth (mm)
130.00 mm
Gross height (mm)
470.00 mm
Waga brutto
8.46 kg
Gross width (mm)
965.00 mm
Waga netto
7.40 kg
Packing quantity
1.00 szt.
Paper/Pasteboard
1000.00 g
Plastic (No PET)
60.00 g
Masa własna (kg)
1.06 kg
Volume (m3)
0.06 m³
Embeeded battery
No
Podatek WEEE
Yes
Palette Qty
18 szt.
Kolor
Black/Stainless Steel
Model
Convector Heater
Moc
2000 W