Jesteś tutaj: www.Net-s.pl > Komputery > Sieci > Konwertery

Konwertery

 Powrót do wyzszych kategorii:   Strona główna Komputery Sieci
1-100
Znaleziono 74 dostępnych towarów [Zobacz wszystkie]
  NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ NET-S:
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: EDIMAX TECHNOLOGY
Model: ET-913SSC1+ V2, EAN: ET-913SSC1+ V2
Cena:
722.38 PLN
Dodaj do koszyka produkt: EDIMAX TECHNOLOGY Media konwerter Edimax 1000Base-TX>Single 1000SX FB SC 10KM
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: PLANET
Model: POE-173, EAN: 4711213689482
Cena:
223.18 PLN
Dodaj do koszyka produkt: PLANET POE-173 Mieszacz Ultra PoE 60W 1-port
dostęność:
towar dostępny

  POZOSTAŁE OFERTY:
ilość wyświetlanych pozycji: 
    sortuj wg: 
   
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: D-LINK
Model: DMC-300SC/E, EAN: 790069241826, 0790069241826
Cena:
321.03 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: D-LINK
Model: DMC-515SC/E, EAN: 0790069241864, 790069241864
Cena:
691.74 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 10/100  to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik 10052
Cena:
68.40 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 1000BASE-LX 1310nm,FP, SM, 20km, 15dB - Moduł zgodny z 10052
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik DEM-310GT
Cena:
271.29 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 1000BASE-LX 1310nm,FP, SM, 20km, 15dB - Moduł zgodny z DEM-310GT
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik FG-TRAN-LX
Cena:
68.40 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 1000BASE-LX 1310nm,FP, SM, 20km, 15dB - Moduł zgodny z FG-TRAN-LX
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik AGM732F
Cena:
80.11 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 1000BASE-LX 1310nm,FP, SM, 20km, 15dB with DDM - Moduł zgodny z AGM732F
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik JD119B
Cena:
68.40 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 1000BASE-LX 1310nm,FP, SM, 20km, 15dB with DDM - Moduł zgodny z JD119B
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik SFP-LX-10-D
Cena:
165.94 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 1000BASE-LX 1310nm,FP, SM, 20km, 15dB with DDM - Moduł zgodny z SFP-LX-10-D
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik 10051
Cena:
79.73 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 1000BASE-SX 850nm,VCSEL, MM, 550m, 8dB - Moduł zgodny z 10051
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik DEM-311GT
Cena:
142.72 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 1000BASE-SX 850nm,VCSEL, MM, 550m, 8dB - Moduł zgodny z DEM-311GT
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik FG-TRAN-SX
Cena:
65.37 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 1000BASE-SX 850nm,VCSEL, MM, 550m, 8dB - Moduł zgodny z FG-TRAN-SX
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik TL-SM311LM
Cena:
68.49 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 1000BASE-SX 850nm,VCSEL, MM, 550m, 8dB - Moduł zgodny z TL-SM311LM
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik AGM731F
Cena:
342.87 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 1000BASE-SX 850nm,VCSEL, MM, 550m, 8dB with DDM - Moduł zgodny z AGM731F
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik JD118B
Cena:
76.56 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 1000BASE-SX 850nm,VCSEL, MM, 550m, 8dB with DDM - Moduł zgodny z JD118B
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik SFP-SX-D
Cena:
159.00 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 1000BASE-SX 850nm,VCSEL, MM, 550m, 8dB with DDM - Moduł zgodny z SFP-SX-D
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: D-LINK
Model: DMC-810SC/E, EAN: 790069241727, 0790069241727
Cena:
1458.98 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: D-LINK
Model: DMC-700SC/E, EAN: 0790069242021, 790069242021
Cena:
596.85 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik 10302
Cena:
223.78 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 10GBASE-LR 1310nm DFB, SM, 10km,DDM - Moduł zgodny z 10302
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik AXM762
Cena:
223.78 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 10GBASE-LR 1310nm DFB, SM, 10km,DDM - Moduł zgodny z AXM762
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik DEM-432XT
Cena:
223.78 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 10GBASE-LR 1310nm DFB, SM, 10km,DDM - Moduł zgodny z DEM-432XT
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik FG-TRAN-SFP+LR
Cena:
191.07 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 10GBASE-LR 1310nm DFB, SM, 10km,DDM - Moduł zgodny z FG-TRAN-SFP+LR
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik SFP-10G-LR
Cena:
2157.00 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 10GBASE-LR 1310nm DFB, SM, 10km,DDM - Moduł zgodny z SFP-10G-LR
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik AXM761
Cena:
652.67 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 10GBASE-SR 850nm VCSEL, MM, 300m,DDM - Moduł zgodny z AXM761
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik DEM-431XT
Cena:
956.87 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 10GBASE-SR 850nm VCSEL, MM, 300m,DDM - Moduł zgodny z DEM-431XT
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik FG-TRAN-SFP+SR
Cena:
110.62 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 10GBASE-SR 850nm VCSEL, MM, 300m,DDM - Moduł zgodny z FG-TRAN-SFP+SR
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: D-LINK
Model: DMC-1000, EAN: 790069258503, 0790069258503
Cena:
1989.65 PLN
Dodaj do koszyka produkt: 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: ALLIED TELESYN
Model: AT-MC101XL-20, EAN: 767035123394, 0767035123394
Cena:
327.01 PLN
Dodaj do koszyka produkt: Allied Telesis (AT-MC101XL) Konwerter 100 BaseTX / 100 BaseFX  ST  Multi-Mode
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: ALLIED TELESYN
Model: AT-MC103XL-20, EAN: 767035191751, 0767035191751
Cena:
431.16 PLN
Dodaj do koszyka produkt: Allied Telesis (AT-MC103XL) Konwerter 100 BaseTX / 100 BaseFX  SC  Single-Mode  15km
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: ALLIED TELESYN
Model: AT-PC232/POE, EAN: 767035196152
Cena:
1658.97 PLN
Dodaj do koszyka produkt: Allied Telesis (AT-PC232/POE) Konwerter 10/100TX POE to 100FX (SC)
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: ALLIED TELESYN
Model: AT-TRAY4, EAN: 767035133447, 0767035133447
Cena:
298.97 PLN
Dodaj do koszyka produkt: Allied Telesis (AT-TRAY4) Obudowa 19  Rack na Konwertery - 4 Sloty
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: ALLIED TELESYN
Model: AT-MC103XL, EAN: 0767035191751
Cena:
457.25 PLN
Dodaj do koszyka produkt: Allied Telesis AT-MC103XL Media Converter 100FX(SC) - 100TX SM
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: CISCO
Model: GLC-SX-MMD=, EAN: 0882658340895
Cena:
978.99 PLN
Dodaj do koszyka produkt: Cisco GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX miniGibic SFP LC MMF
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: EDIMAX TECHNOLOGY
Model: ET-913SSC1+ V2, EAN: ET-913SSC1+ V2
Cena:
722.38 PLN
Dodaj do koszyka produkt: EDIMAX TECHNOLOGY Media konwerter Edimax 1000Base-TX>Single 1000SX FB SC 10KM
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Extralink
Model: SFP-10G-SR, EAN: 882658167003, 4053162080300
Cena:
1990.48 PLN
Dodaj do koszyka produkt: ExtraLink SFP 10G SFP+SR 850NM 300M
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Hewlett Packard Enterprise
Model: J4859c, EAN: 883585267811, 0883585267811, 8835852678112
Cena:
808.98 PLN
Dodaj do koszyka produkt: Gigabit-LX Mini-GBIC - the equivalent of HP J4859C
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik JD092B
Cena:
110.62 PLN
Dodaj do koszyka produkt: HP Networking Compatible 10GBASE SFP+/SR 850nm VCSEL, MM, 300m,DDM - Moduł zgodny z JD092B
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Moduły SFP, SFP+, GBIC zamienniki
Model: Zamiennik JD094B
Cena:
223.78 PLN
Dodaj do koszyka produkt: HP Networking CompatibLE 10GBASE-LR 1310nm DFB, SM, 10km,DDM - Moduł zgodny z JD094B
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: HP
Model: JD119B, EAN: 6934648016694, 885631249611, 0885631249611
Cena:
686.78 PLN
Dodaj do koszyka produkt: HP X120 1G SFP LC LX Transceiver
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: TP-Link
Model: MC-110CS, EAN: 6935364030407
Cena:
192.23 PLN
Dodaj do koszyka produkt: MC-110CS Media konwerter 10/100M
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: TP-Link
Model: MC-210CS, EAN: 6935364030445
Cena:
150.05 PLN
Dodaj do koszyka produkt: MC-210CS Media konwerter Gb
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: TP-Link
Model: MC100CM, EAN: 6935364030391, 6935364030390
Cena:
116.86 PLN
Dodaj do koszyka produkt: MC100CM Media konwerter 10/100M
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: TP-Link
Model: M111CS, EAN: 6935364030414
Cena:
198.42 PLN
Dodaj do koszyka produkt: MC111CS Media konwerter 10/100M, WDM
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: TP-Link
Model: M112CS, EAN: 6935364030421
Cena:
219.70 PLN
Dodaj do koszyka produkt: MC112CS Media konwerter 10/100M, WDM
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: TP-Link
Model: MC200CM, EAN: 6935364030438
Cena:
145.02 PLN
Dodaj do koszyka produkt: MC200CM Media konwerter Gb
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: TP-Link
Model: MC220L, EAN: 6935364030476, 6935364030480
Cena:
81.00 PLN
Dodaj do koszyka produkt: MC220L Media konwerter Gb
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: TP-Link
Model: MC220L, EAN: 6935364030476
Cena:
84.42 PLN
Dodaj do koszyka produkt: MC220L Media konwerter Gb
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Digitus
Model: DN-82020-1, EAN: 4016032293095, 4016032256212
Cena:
158.70 PLN
Dodaj do koszyka produkt: Media konwerter 100BaseTX do 100BaseFX SC
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: MIKROTIK
Model: S+31DLC10D, EAN: 1015398, 0000000000000
Cena:
540.65 PLN
Dodaj do koszyka produkt: MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G SM 10km 1310nm LC
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: MIKROTIK
Model: S+85DLC03D, EAN: 1015397, 0000000000000
Cena:
216.27 PLN
Dodaj do koszyka produkt: MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G MM 300m 850nm LC
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: MIKROTIK
Model: S-31DLC20D, EAN: 1015323, 0000000000000
Cena:
92.21 PLN
Dodaj do koszyka produkt: MikroTik S-31DLC20D SFP 1.25G SM 20km 1310nm LC
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: MIKROTIK
Model: S-3553LC20D, EAN: 1015324, 0000000000000
Cena:
274.37 PLN
Dodaj do koszyka produkt: MikroTik S-3553LC20D SFP 1.25G 1310/1550nm 20km WDM
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: MIKROTIK
Model: S-85DLC05D, EAN: 1015322, 4250605596750, 0000000000000
Cena:
64.87 PLN
Dodaj do koszyka produkt: MikroTik S-85DLC05D SFP 1.25G MM 550m 850nm LC
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: PLANET
Model: GTP-805A, EAN: 4711213687532, 3548384118159
Cena:
294.13 PLN
Dodaj do koszyka produkt: PLANET  GTP-805A KONWERTER ZARZ. GIGABIT ETH>SFP
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: PLANET
Model: MC-700, EAN: 4711213680373
Cena:
904.68 PLN
Dodaj do koszyka produkt: PLANET (MC-700) 10  Obudowa na 7 konwerterów niezarządzalnych
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: PLANET
Model: POE-151, EAN: 4711213683152
Cena:
111.79 PLN
Dodaj do koszyka produkt: PLANET (POE-151) Mieszacz IEEE 802.3af Power Over Ethernet DC48V 0 4A  2 x RJ-45  Zgodny z IEEE 802.3af
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: PLANET
Model: GT-902, EAN: 4711213686443
Cena:
499.60 PLN
Dodaj do koszyka produkt: PLANET GT-902 Konwerter 10/100/1000Base-T (SC  MM)
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: PLANET
Model: HPOE-1200G, EAN: 4711213688171
Cena:
1772.08 PLN
Dodaj do koszyka produkt: PLANET HPOE-1200G Gigabit 12-port Zasilacz PoE 802.3af/at 350W
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: PLANET
Model: IFT-802T, EAN: 4711213687556
Cena:
373.93 PLN
Dodaj do koszyka produkt: PLANET IFT-802T Przemysłowy Konwerter MM SC 2km
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: PLANET
Model: IFT-805AT, EAN: 4711213687570
Cena:
342.13 PLN
Dodaj do koszyka produkt: PLANET IFT-805AT Konw. przemysł. 10/100 Eth>SFP
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: PLANET
Model: IGT-805AT, EAN: 4711605281119
Cena:
413.59 PLN
Dodaj do koszyka produkt: PLANET IGT-805AT Konwerter przem. RJ45>SFP 1000mbit
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: PLANET
Model: IGT-905A, EAN: 4711213687983
Cena:
398.35 PLN
Dodaj do koszyka produkt: PLANET IGT-905A Konwerter Przemysłowy Gigabit (SFP)
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: PLANET
Model: IPOE-162, EAN: 4711213688881
Cena:
433.05 PLN
Dodaj do koszyka produkt: PLANET IPOE-162 POE+ 803.2AF (30W) INJECTOR
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: PLANET
Model: POE-1200G, EAN: 4711213688072
Cena:
1407.94 PLN
Dodaj do koszyka produkt: PLANET POE-1200G 12p Gigabit Injector 802.3af (WYP)
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: PLANET
Model: POE-163, EAN: 4711213689345
Cena:
132.58 PLN
Dodaj do koszyka produkt: PLANET POE-163 Mieszacz PoE 802.3at 1-port
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: PLANET
Model: POE-164, EAN: 4711213689352
Cena:
108.47 PLN
Dodaj do koszyka produkt: PLANET POE-164 Mieszacz PoE+ 30W 1-port
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: PLANET
Model: POE-171S, EAN: 4711213689598
Cena:
289.92 PLN
Dodaj do koszyka produkt: PLANET POE-171S Splitter Ultra PoE 12V/19V/24V
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: PLANET
Model: POE-173, EAN: 4711213689482
Cena:
223.18 PLN
Dodaj do koszyka produkt: PLANET POE-173 Mieszacz Ultra PoE 60W 1-port
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: PLANET
Model: VC-234, EAN: 4711213687112
Cena:
700.23 PLN
Dodaj do koszyka produkt: PLANET VC-234 Konwerter VDSL2 1xRJ-11 4xRJ-45 (WYP)
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Microsens
Model: MS100190DX
Cena:
391.34 PLN
Dodaj do koszyka produkt: SFP Fast Ethernet MM 1310nm LC diagnostics
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: Microsens
Model: MS100200DX, EAN: 4250338900770, 8716065308853
Cena:
439.40 PLN
Dodaj do koszyka produkt: SFP Pluggable Transceiver Gigabit Ethernet 850nm Multimode LC,
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: ZyXEL
Model: 91-010-203001B, EAN: 4718937510337
Cena:
457.07 PLN
Dodaj do koszyka produkt: ZyXEL SFP-LX-10-D 9/125um SMF: 10 km
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: ZyXEL
Model: 91-010-204001B, EAN: 4718937510344
Cena:
339.15 PLN
Dodaj do koszyka produkt: ZYXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver LC gibic
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: ZyXEL
Model: 91-010-204001B, EAN: 4718937510344
Cena:
340.00 PLN
Dodaj do koszyka produkt: ZYXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver LC gibic
dostęność:
towar dostępny
Kategoria: Komputery > Sieci > Konwertery
Producent: ZyXEL
Model: SFP10G-SR-ZZ0101F, EAN: 4718937567669
Cena:
778.47 PLN
Dodaj do koszyka produkt: ZyXEL SFP10G-SR 10G SFP+ modul  850nm 300m LC
dostęność:
towar dostępny
Legenda:  - towar dostępny
- towar chwilowo niedostępny
- towar niedostępny
1-100
CHCESZ OFERTĘ W CENIE PROMOCYJNEJ? Zapisz się do naszej subskrypcji
Mapa Strony  |  O NAS  |  Regulamin  |  Raty  |  Serwis  |  Kontakt  |  Dostawa i płatność  |  KGO  |  Instrukcje  |  Polityka cookies
©2005-2018 NET-S Spółka Jawna
ul. Żwirowa 37, 84-230 Rumia
NIP: 5862146342, REGON : 220049160
Infolinia: +48 58 620 21 22
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT.
    
Mapa Strony O NAS Regulamin Raty Serwis Kontakt
NOTEBOOKI TELEWIZORY APARATY CYFROWE ZABAWKI
>nasze infolinie:
58 620-21-22
>nasi doradcy:
Małgorzata (gg: 63296383)
Maciej (gg: 52644337)
VAT 0% dla szkół
  Twój Koszyk
Wartość koszyka:
0 zł
Sprawdź zawartość koszyka

Sklep korzysta z plików cookies w celach zapewnienia prawidłowej realizacji udostępnionych usług.
Więcej inforrmacji znajduje się w dziale Polityka cookies.
Możesz samodzielnie zdefiniować swoją politykę kontrolowania plików cookies w Twojej przeglądarce.