Jesteś tutaj: www.Net-s.pl > Dane kontaktowe

Kontakt

NET-S M. Chmielewski, J. Chmielewska Spółka Jawna
ul. Starowiejska 17, 81-356 Gdynia
NIP: 5862146342, Regon: 220049160
Rejestracja w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS: 0000301588
Nr konta bankowego:
MBANK : 40 1140 2004 0000 3002 5181 7463
Alior Bank S. A.: 88 2490 0005 0000 4530 1172 8999
Bank Zachodni WBK S. A.: 17 1090 1102 0000 0001 3252 7890


W związku z dużym zainteresowaniem ofertą sklepu preferujemy kontakt poprzez poniższy formularz kontaktowy.
Jednocześnie informujemy, iż wszelkie zamówienia realizowane są terminowo.

Jeżeli chcą państwo skontaktować się ze sklepem prosimy o skorzystanie z poniższego formularza kontaktowego, podanych ponizej adresów e-mail, komunikatorów gg lub numerow telefonów:

Rodzaj pytania:  
Państwa adres email:  
Temat:  
Treść:  


Informujemy Państwa, iż wszelkie informacje na temat realizacji zamówień internetowych, mogą Państwo uzyskać "klikając" w linka wysłanego w każdym mailu korespondencyjnym.

W związku z dużym zainteresowaniem naszym asortymentem i licznymi zapytaniami ze strony klientów, kontakt telefoniczny z naszą firmą może być utrudniony.
Prosimy kontaktować się ze sklepem za pomocą formularza kontaktowego wybierając interesujący państwa temat, lub za pomocą maila.

Jednocześnie informujemy, iż wszystkie złożone zamówienia są realizowane terminowo, zgodnie z regulaminem sklepu
www.net-s.pl.



Salon w Gdyni: (zobacz na mapie)
ul. Starowiejska 17
81-356 Gdynia

Dział handlowy w Gdyni:
Mail: gdynia@net-s.pl
Telefon: +48 (58) 620-21-22
Godziny pracy: poniedziałek-piątek 10-18
Michał Malinowski - specjalista ds. obsługi sprzedaży - michal@net-s.pl    gg: 60539517
Dawid Kinowski - specjalista ds. obsługi sprzedaży - dawid@net-s.pl    gg: 51837246
Przemek Liedtke - specjalista ds. obsługi sprzedaży - sklep@net-s.pl    gg: 60510040
Przemek Kaźmierczak - specjalista ds. obsługi sprzedaży - kontakt@net-s.pl    gg: 61097024
Maciej Drygiel - specjalista ds. obsługi sprzedaży internetowej - maciej@net-s.pl    gg: 52644337
Oskar Garski - specjalista ds. obsługi sprzedaży allegro - oskar@net-s.pl    gg: 37682458
Monika Dardzińska - specjalista ds. obsługi sprzedaży internetowej - monika@net-s.pl    gg: 10542981
Mateusz Metzger - kierownik działu handlowego - mateusz@net-s.pl    gg: 48148131

Serwis i pomoc techniczna:
Mail: serwis@net-s.pl
Telefon: +48 (58) 620-21-22 wewn. 4
Godziny pracy: poniedziałek-piątek 10-18
Tomasz Stefaniszyn - specjalista serwisant - serwis@net-s.pl    gg: 8572399
Przemek Liedtke - specjalista ds. obsługi sprzedaży - sklep@net-s.pl    gg: 60510040
Krzysztof Bolimowski - serwisant, elektronik - kb@net-s.pl    gg: 22031336

Zaopatrzenie:
Marcin Tomczak - specjalista logistyk - marcin@net-s.pl    gg: 5601167
Mateusz Metzger - kierownik działu handlowego - mateusz@net-s.pl    gg: 48148131

Przetargi, zapytania o cenę w trybie UZP:
telefon: 533 337 453, Fax: (58) 620-21-22 w. 7
Jacek Tochmański - dział przetargów - przetargi@net-s.pl    gg: 48597776
Mateusz Metzger - kierownik działu handlowego - mateusz@net-s.pl    gg: 48148131

Marketing - marketing@net-s.pl

Magazyn - sprzedaz@net-s.pl

Księgowość - ksiegowosc@net-s.pl

Administrator - admin@net-s.pl




FAX: +48 (58) 620-21-22 wew. 7


dojazd do salonu w Gdyni: (wycentruj mapę na salonie w Gdyni)



CHCESZ OFERTĘ W CENIE PROMOCYJNEJ? Zapisz się do naszej subskrypcji
Mapa Strony  |  O NAS  |  Regulamin  |  Raty  |  Serwis  |  Kontakt  |  Dostawa i płatność  |  KGO  |  Instrukcje  |  Polityka cookies
©2005-2016 NET-S Spółka Jawna
ul. Starowiejska 17, 81-356 Gdynia
NIP: 5862146342, REGON : 220049160
Infolinia: +48 58 620 21 22
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT.
    
Mapa Strony O NAS Regulamin Raty Serwis Kontakt
NOTEBOOKI TELEWIZORY APARATY CYFROWE ZABAWKI
>nasze infolinie:
58 620-21-22
>nasi doradcy:
Michał (gg: 60539517)
Dawid (gg: 51837246)
Przemek (gg: 60510040)
Przemek (gg: 61097024)
>> więcej kontaktów   
VAT 0% dla szkół
  Twój Koszyk
Wartość koszyka:
0 zł
Sprawdź zawartość koszyka

Sklep korzysta z plików cookies w celach zapewnienia prawidłowej realizacji udostępnionych usług.
Więcej inforrmacji znajduje się w dziale Polityka cookies.
Możesz samodzielnie zdefiniować swoją politykę kontrolowania plików cookies w Twojej przeglądarce.