Jesteś tutaj: www.Net-s.pl > Dane kontaktowe

Kontakt

NET-S M. Chmielewski, J. Chmielewska Spółka Jawna
ul. Starowiejska 17, 81-356 Gdynia
NIP: 5862146342, Regon: 220049160
Rejestracja w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr KRS: 0000301588
Nr konta bankowego:
MBANK : 40 1140 2004 0000 3002 5181 7463
Alior Bank S. A.: 88 2490 0005 0000 4530 1172 8999
Bank Zachodni WBK S. A.: 17 1090 1102 0000 0001 3252 7890


W związku z dużym zainteresowaniem ofertą sklepu preferujemy kontakt poprzez poniższy formularz kontaktowy.
Jednocześnie informujemy, iż wszelkie zamówienia realizowane są terminowo.

Jeżeli chcą państwo skontaktować się ze sklepem prosimy o skorzystanie z poniższego formularza kontaktowego, podanych ponizej adresów e-mail, komunikatorów gg lub numerow telefonów:

Rodzaj pytania:  
Państwa adres email:  
Temat:  
Treść:  


Informujemy Państwa, iż wszelkie informacje na temat realizacji zamówień internetowych, mogą Państwo uzyskać "klikając" w linka wysłanego w każdym mailu korespondencyjnym.

W związku z dużym zainteresowaniem naszym asortymentem i licznymi zapytaniami ze strony klientów, kontakt telefoniczny z naszą firmą może być utrudniony.
Prosimy kontaktować się ze sklepem za pomocą formularza kontaktowego wybierając interesujący państwa temat, lub za pomocą maila.

Jednocześnie informujemy, iż wszystkie złożone zamówienia są realizowane terminowo, zgodnie z regulaminem sklepu
www.net-s.pl.



Salon w Gdyni: (zobacz na mapie)
ul. Starowiejska 17
81-356 Gdynia

Dział handlowy w Gdyni:
Mail: gdynia@net-s.pl
Godziny pracy: poniedziałek-piątek 10-18
Przemek Kaźmierczak - specjalista ds. obsługi sprzedaży - kontakt@net-s.pl
Kamil Tomaszewski - specjalista ds. obsługi sprzedaży - kamil@net-s.pl
Maciej Drygiel - specjalista ds. obsługi sprzedaży internetowej - maciej@net-s.pl
Tomasz Stefaniszyn - specjalista serwisant - serwis@net-s.pl
Monika Dardzińska - specjalista ds. obsługi sprzedaży internetowej - monika@net-s.pl
Przemek Liedtke - specjalista ds. obsługi sprzedaży - sklep@net-s.pl
Mateusz Metzger - kierownik działu handlowego - mateusz@net-s.pl

Serwis i pomoc techniczna:
Mail: serwis@net-s.pl
Godziny pracy: poniedziałek-piątek 10-18
Tomasz Stefaniszyn - specjalista serwisant - serwis@net-s.pl
Krzysztof Bolimowski - serwisant, elektronik - kb@net-s.pl

Zaopatrzenie:
Marcin Tomczak - specjalista logistyk - marcin@net-s.pl
Mateusz Metzger - kierownik działu handlowego - mateusz@net-s.pl

Przetargi, zapytania o cenę w trybie UZP:
Jacek Tochmański - dział przetargów - przetargi@net-s.pl
Mateusz Metzger - kierownik działu handlowego - mateusz@net-s.pl

Marketing - marketing@net-s.pl

Magazyn - sprzedaz@net-s.pl

Księgowość - ksiegowosc@net-s.pl

Administrator - admin@net-s.pl






dojazd do salonu w Gdyni: (wycentruj mapę na salonie w Gdyni)



CHCESZ OFERTĘ W CENIE PROMOCYJNEJ? Zapisz się do naszej subskrypcji
Mapa Strony  |  O NAS  |  Regulamin  |  Raty  |  Serwis  |  Kontakt  |  Dostawa i płatność  |  KGO  |  Instrukcje  |  Polityka cookies
©2005-2016 NET-S Spółka Jawna
ul. Starowiejska 17, 81-356 Gdynia
NIP: 5862146342, REGON : 220049160
Infolinia: +48 58 620 21 22
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tekście są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa. Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT.
    
Mapa Strony O NAS Regulamin Raty Serwis Kontakt
NOTEBOOKI TELEWIZORY APARATY CYFROWE ZABAWKI
VAT 0% dla szkół
  Twój Koszyk
Wartość koszyka:
0 zł
Sprawdź zawartość koszyka

Sklep korzysta z plików cookies w celach zapewnienia prawidłowej realizacji udostępnionych usług.
Więcej inforrmacji znajduje się w dziale Polityka cookies.
Możesz samodzielnie zdefiniować swoją politykę kontrolowania plików cookies w Twojej przeglądarce.